ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Telefon Rehberi

TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKULU

GÖREV / ÜNVAN
AD SOYAD
NUMARA
AÇIKLAMA
MÜDÜR
Prof. Dr. Mehmet KARAHAN
42303
MÜDÜR SEKRETERİ
SEVCAN MOLLA
42303
SANTRAL
42300
FAKS
42399
FAKS
42304
MÜDÜR YARDIMCISI
Doç.Dr.Yahya ULUSOY
42307
MÜDÜR YARDIMCISI
Öğr.Gör.Dr.Mesut Ertan GÜNEŞ
42308
YÜKSEKOKUL SEKRETERİ
SALİH SANSAR
42305
TEKNİKER
Özcan BİCAN
42335
İDARİ İŞLER
Nadir YILMAZ
42317
ÖĞR. ELEMANLARI ODASI
42328
SOSYAL ODA
42388
SERVER ODASI
42314
MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ BÖL.BŞK.
Prof.Dr.Yücel TEKİN
42354
BÖLÜM SEKRETERİ
Leyla BAKIR - Reyhan ŞAHİN
42310
MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKN.BÖL.BAŞK
Prof.Dr. Rıdvan ARSLAN
42341
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ PROGRAM BAŞKANI
Öğr.Gör.Ömer ÖZKOCA
42343
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Öğr.Gör.Bekir ERDAĞ
42343
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Öğr.Gör.Cafer KAPLAN
42366
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ ATÖLYE
Erman AKSOY
42324
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ LABORATUARI
42326
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖL.BAŞK.
Doç.Dr. ABDİL KUŞ
42344
MAKİNE PROGRAMI
Doç.Dr. ABDİL KUŞ
42344
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÖĞR.GÖR.
SEVİL ÇIRAKOĞLU
42379
MAKİNE PROGRAMI
Doç.Dr. Yahya IŞIK
42363
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÖĞR.GÖR.
HÜDAİ TAŞÇI
42372
MAKİNE PROGRAMI
Öğr.Gör.Rasim KADERLİ
42375
bölüm sekreterliği
SANİYE ŞAHİN
42897
MAKİNE PROGRAMI
42338
ÖĞRENÇİ NOT İŞLERİ
YILMAZ SÜTÇÜ
42893
MAKİNE PROGRAMI
Öğr.Gör.Oğuzhan ÇANKAYA
42375
MEKATRONİK PROGRAMI.
ÖĞR.GÖR. ÖMER NURİ ÇAM
42365
MAKİNE LAB.
42397
TEKNİSYEN
Ümit GÖKTAŞ
42357
ELEKTRİK PROG.BŞK.
Öğr.Gör.HASAN BAYAZIT
42345
ELEKTRİK PROG.
Öğr.Gör.Mehmet ŞEN
42332
ELEKTRİK PROG.
Öğr.Gör.Kemal YOLGEÇEN
42371
ELEKTRİK LAB.
Ali Rıza DEMİRCİ
42345
END.KALIPÇILIK PROGRAMI BŞK.
Öğr.Gör.İlyas KAYA
42268
END.KALIPÇILIK PROGRAMI
Öğr.Gör.Erol KILIK
42347
END.KALIPÇILIK PROGRAMI
Öğr.Gör.Merve Yavuz ERKEK
42356
Emrullah İLÇİN
42316
END.KALIPÇILIK PROG.ATÖLYESİ
Murat SUNAREL
42384
END.KALIPÇILIK PROG.LAB.
42385
GAZ VE TESİSAT TEKNOLOJİSİ PROG..BAŞKANI
Öğr.Gör.S.Hakan GÜL
42348
GAZ VE TESİSAT TEKNOLOJİSİ PROG.
Öğr.Gör.Dr.M.Emin Uğur ÖZ
42395
GAZ VE TESİSAT TEKNOLOJİSİ PROG.
Öğr.Gör.Mustafa PALA
42395
T.BİLİMLER LABORATUVAR
42314
ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖL.BŞK.
Doç.Dr. Yahya ULUSOY
42307
MEKATRONİK PROG.BŞK.
Öğr.Gör.Dr.İsmet GÜCÜYENER
42349
MEKATRONİK PROG.
42368
MEKATRONİK LAB.
42394
BİLGİSAYAR PROG.BŞK.
Öğr.Gör.Ebru YENİMAN YILDIRIM
42369
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROG.
Öğr.Gör.Uğur FINDIKOĞLU
42372
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROG.
Öğr.Gör.Uğur FINDIKOĞLU
42372
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROG.
42376
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROG.
Öğr.Gör.Hülya BOZYOKUŞ
42378
MEKATRONİK PROGRAMI.
Öğr.Gör.Ercan YAVUZ
42365
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROG.
Öğr.Gör.Hatice ÇAVUŞ
42387
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROG
42385
BİLGİSAYAR LAB.
42390
BİLGİSAYAR LAB.ALT KAT
42389
BİLGİSAYAR LAB.ÜST KAT
42388
TEKSTİL, GİYİM, AYAKKABI VE DERİ BÖLÜM BAŞK.
42367
TEKSTİL PROGRAM
Prof.Dr.M.KARAHAN
42367
TEKSTİL PROGRAM
Öğr.Gör.Nevin KARAHAN
42351
TEKSTİL PROGRAMI
Uzm.Nadide KAYA
42383
PARK VE BAHÇE BİTKİLERİ BÖLÜM BAŞK.
Prof.Dr.Birol TAŞ
42352
SÜS BİTKİLERİ YETİŞTİRİCİLİĞİ PROG.BAŞK.
Öğr.Gör.Dr.Yılmaz DORUK
42374
TARIM MAKİNELERİ PROG
Öğr.Gör.Dr. Arzu MOR
42387
UYGULAMA SERASI
42329
ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜM BAŞK.
Doç.Dr. SALİH COŞKUN
42353
ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜM BAŞK.
Doç.Dr. SALİH COŞKUN
42353
İKLİMLENDİRME-SOĞ.PROG.
Doç.Dr.Nurettin YAMANKARADENİZ
42398
İKLİMLENDİRME-SOĞ.PROG.
Yrd.Doç.Dr. SALİH COŞKUN
42353
İKLİMLENDİRME-SOĞ.PROG.
Uzm.İbrahim ERGÜN
42398
TARIM MAKİNELERİ PROG.
Doç.Dr. Yahya ULUSOY
42370
TARIM MAKİNELERİ PROG.
Prof.Dr.Yücel TEKİN
42354
TARIM ALET ve MAK. PROG.BŞK.
Öğr.Gör.Dr. A.Hilal ULUKARDEŞLER
42377
TARIM MAK.LABR.
42326
GRAFİK TASARIMI PROG.BŞK.
Yrd.Doç.Dr. MEHTAP SAĞOCAK
42355
GRAFİK TASARIMI PROG.
Öğr.Gör.Gültekin ERDAL
42373
GRAFİK TASARIMI PROG.
Öğr.Gör.Demet Azime GÜLSEREN
42356
GIDA İŞLEME BÖLÜM BŞK
Doç.Dr. Aytekin GÜNAY
42362
GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Yrd.Doç.Dr. Süreyya S. EVRENSEL
42342
SÜT VE ÜRÜNLERİ TEK. PROG.BŞK.
Öğr.Gör.Dr. M.Ertan GÜNEŞ
42364
SÜT VE ÜRÜNLERİ TEK. PROG.
Öğr.Gör.Dr.Engin Yılmaz
40924
SÜT VE ÜRÜNLERİ TEK. PROG.
Öğr.Gör.Dr.Pelin AKYUVA
42351
GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Yrd.Doç.Dr.Nur YÜKSEK
42350
GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Öğr.Gör.Dr. Engin YILMAZ
40924
ET VE ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİ PROGRAMI
Öğr.Gör.Çetin ÖZUĞUR
42373
TEKSTİL TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Öğr.Gör.Sermet ÇELİKÇAPA
42376
ET VE ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİ PROGRAMI
Öğr.Gör.Dr. Nalan ÇIRAK
42381
SÜT VE ÜRÜNLERİ TEK. PROG
Öğr.Gör.F.Pelin AKYUVA
42351
GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI BAŞK.
Öğr.Gör.Çiğdem GÜCEYÜ
42890
GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
42364
ET END.LAB
42393
GIDA ANALİZ LAB.
Pınar AKPINAR
42396
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ PROG.BŞK.
Öğr.Gör.NACİ KANATLAR
42346
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Öğr.Gör.Basri KUL
42380
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Öğr.Gör.Özcan TEMEL
42380
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Öğr.Gör.Nükhet ACARSOY
42379
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ LABR
42386
C BLOK ÖĞR.ÜYELERİ ODASI
42328
ÇAY OCAĞI B BLOK
Dildar ŞİMŞEK
42333
C BLOK GÖREVLİLER ODASI
42337
İngilizce ,Okutmanı
42340
Merkez Sor. /Uzm.
NAMIK KEMAL ÖZIŞIK
42359
GÜVENLİK
42327
42927
42339
ÖĞR.GÖR.
MUSTAFA PALA
42894
YAZI İŞLERİ
Sevginar HACIOĞLU
40922
EVRAK KAYIT
Hüseyin GÜRŞEN
42315
ÖZLÜK İŞLERİ
Aysel ERDEM
42325
AYNİYAT SAYMANI - KOORDİNATÖR
Hikmet ŞEN
42306
SATINALMA-DÖN.SERMAYE
Cihan DÖNMEZ
42309
SATINALMA-DÖN.SERMAYE
42311
İDARİ VE MALİ İŞLER
42313
İDARİ VE MALİ İŞLER
Selahattin YAZAR
42312
TAŞINIR KAYIT KONTROL
Tarık KELLECİ
42421
ÖĞRENCİ İŞLERİ ŞEFİ
AYTEN URMUŞ
42319
SGK Bürosu
Nezihe BÜTÜN
42322
NOT İŞLERİ
Mehmet ÖZKUL- Elif GÜMÜŞKUYU
42321
ÖĞR.İŞLERİ-DİPLOMA BÜRO ARŞİV
Şevkiye KOÇ
42323
TEKNİSYEN
42318
ÖĞRENCİ YAZI İŞLERİ
Ayten DURMUŞ
42320
FOTOKOPİ
MURAT SUNAREL
42330
ÖĞRENCİ İŞLERİ DANIŞMA
AKKIZ ASLI GÜLSOY
42892
HAYAT BOYU ÖĞRENME
Nilüfer BAYRAM
40928
İKLİMLENDİRME -SOĞ.PROG.BAŞKANI
ÖĞRETİM GÖREVLİSİ HANDE UFAT
40923